Hotel Bučovice Arkáda
Hotel Arkáda ubytování Bučovice Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
 

Hotel Arkáda / Bučovice

Hotel Arkáda nabízí moderní ubytování v centru Bučovic pro obchodníky, návštěvníky, ale také například pro vystavovatele, kteří se chystají na veletrhy do Brna.

Ubytování s kapacitou 71 lůžek ve 30 pokojích standard nebo De luxe. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchou nebo vanou a televizí se satelitem. Příjezd: od 11.00 hodin. Odjezd: do 11.00 hodin. Snídaně se podává v restauraci od 7.00 do 10.00 hodin. Pokoj lze rezervovat bez snídaně i se snídaní.

Bučovice Hotel Arkáda:
Ubytování a restaurace v hotelu Arkáda Bučovice se nachází na strategickém místě na hlavní trase Brno - Uherské Hradiště - Zlín - Trenčín (SK), přímo v centru města Bučovice naproti zámku Bučovice.

Ubytování:
Hotel Arkáda v Bučovicích nabízí ubytování pro skupiny i jednotlivce v jedno, dvou i více lůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny koupelnou a bezdrátovým internetovým připojením zdarma. Recepce je otevřena 24 hodin denně.

Složení pokojů: 9 dvoulůžkových pokojů (manželské postele), 14 dvoulůžkových (oddělené postele), 4 trojlůžkové pokoje, 2 čtyřlůžkové a 1 pětilůžkový pokoj.

Restaurace:
Hotel Arkáda v Bučovicích srdečně zve milovníky dobrého jídla a pití do nově rekonstruované restaurace s bezbariérovým přístupem o kapacitě 82 míst. Zaměřuje se na moravské speciality, pravidelně pro Vás připravují klasická jídla, ale také speciality šéfkuchaře. Každý všední den je pro hosty připraveno denní menu. V nabídce jsou alkoholické, nealkoholické i míchané nápoje, zmrzlinové poháry atd. Restaurace je zařízena na snídaně, obědy a večeře pro skupiny a pro nejrůznější soukromé, cateringové i firemní akce s kapacitou až pro 82 osob. K zázemí restaurace patří i salónek.

Služby:
K areálu hotelu Arkáda Bučovice přiléhá parkoviště, které je vybaveno bezpečnostním kamerovým systémem a je zdarma pro hosty hotelu a restaurace. Hotel poskytuje mapový servis, turistické informace a přijímá platební karty. V hotelu je Moravská restaurace, konferenční centrum, minishop na recepci (nealko i alko nápoje), Wifi zdarma.

V okolí je možnost kulturního a sportovního vyžití. Nově zrekonstruované prostředí Hotelu Arkáda je vhodné jak pro rekreační pobyty, tak pro společenská setkání, rodinné oslavy a firemní jednání.

Konferenční místnost:
Konferenční místnost Hotelu Arkáda v Bučovicích s celkovou kapacitou 51 osob je ideální pro pořádání kongresů, konferencí, školení, banketů, prezentací, seminářů, večírků, rautů, svateb, promocí, firemních i rodinných akcí. Zajišťují: Připojení k internetu ZDARMA, k dispozici také mimo konferenční místnosti .Celý konferenční prostor i přilehlé prostory jsou plně klimatizované. K dispozici parkování u Hotelu Arkáda Bučovice s kamerovým systémem.

Hotel Bučovice Arkáda - Služba na recepci je 24 hodinHotel Bučovice Arkáda - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Bučovice Arkáda - K hotelu přísluší parkovištěHotel Bučovice Arkáda - disponuje restauracíHotel Bučovice Arkáda -  je k dispozici připojení na internetHotel Bučovice Arkáda - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Bučovice Arkáda - přijímá kreditní karty VISAHotel Bučovice Arkáda - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Bučovice Arkáda - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Bučovice Arkáda - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Bučovice Arkáda - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Bučovice Arkáda - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Vyškov

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com